O nas

Serwis Virtual SportAgent.pl został stworzony dla sportowców i przez sportowców. Projekt powstał z doświadczeń zawodników, trenerów, działaczy sportowych i członków zarządów klubów. Znamy Twoje potrzeby, niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, zawodnikiem, trenerem czy menedżerem. My też prowadziliśmy kiedyś drużyny i doświadczaliśmy trudności związanych ze skompletowaniem wymarzonego składu i rekrutacją profesjonalnego zaplecza. Część z nas z kolei była graczami i nam też, podobnie jak Tobie sen z powiek spędzał niepokój o przyszłość kariery. My również próbowaliśmy nawiązywać kontakty z klubami zagranicznymi. Wiemy jak trudne to jest, czasochłonne i kosztowne.

Nasza misja

By stwarzać młodym talentom szansę zaprezentowania się na międzynarodowym rynku transferowym. By ułatwiać klubom wyszukiwanie cennych zawodników oraz pracowników o wysokich kompetencjach.

Nasza wizja

VirtualSportAgent jest największą na świecie bazą informacji o klubach sportowych, zawodnikach i pracownikach branży sportowej. Jednocześnie jest tanią i skuteczną platformą komunikacyjną ułatwiającą klubom, zawodnikom i pracownikom nawiązywanie kontaktów biznesowych.  Staje się wirtualnym rynkiem transferowym.