Oferta dla zawodników

Gratuluję. Wpisując do adresu przeglądarki www.virtualsportagent.pl i wchodząc w zakładkę OFERTA DLA ZAWODNIKÓW dokonałeś wyboru, który może być Twoim pierwszym krokiem na drodze do międzynarodowej kariery.

Marzyciele patrzą w gwiazdy i wzdychają do nich. Zadaj sobie pytanie, czy Ty chcesz być marzycielem – czy chcesz być gwiazdą o której marzą inni? Czy chcesz tylko podziwiać,  czy chcesz być podziwiany? Potrzebujesz jedynie aby inni Cię dostrzegli, a wtedy zabłyśniesz. Daj się zauważyć.

Serwis VirtualSportAgent.pl może stać się Twoim oknem na świat i Wirtualnym Agentem Sportowym, jakiego potrzebujesz. Ułatwi Ci kontakt z klubami i łowcami talentów. Pomoże odnaleźć zespoły które Cię zainteresują i te, które szukają właśnie takich jak Ty. Pozwoli Ci skoncentrować się na grze i nie przejmować rozwojem kariery.

Zamiast wyczekiwać na przypadkowe odkrycie Ciebie przez skauta. Zamiast wydzwaniać po znajomych i trenerach z nadzieją, że ktoś zechce poświęcić swój czas i dać Ci szansę pokazania tego co potrafisz... skoncentruj się na grze. Resztę zostaw swojemu Wirtualnemu Agentowi Sportowemu.

Zarejestruj się. Wypełnij profil. Dodaj zdjęcia, filmy i informacje prasowe. Zamieść swoje ogłoszenie, a także śledź pojawiające się oferty... i czekaj. Ktoś na pewno szuka takiego zawodnika, jak Ty. Wystarczy, że dasz się zauważyć.