Daj się zauważyć

Virtual SportAgent jest specjalistycznym portalem pracy ukierunkowanym na branżę sportową. Stanowi międzynarodową bazę danych o klubach, zawodnikach i pracownikach, a jednocześnie  jest platformą komunikacyjną ułatwiającą kontakt pomiędzy zainteresowanymi podmiotami i osobami.

Serwis ten ma aspiracje do stania się Wirtualnym Rynkiem Transferowym, który usprawni procesy biznesowe w branży sportowej dzięki szerszemu zasięgowi, większej szybkości przepływu informacji i mniejszym kosztom obsługi transakcji.

Serwis Virtual SportAgent.pl został stworzony dla sportowców i przez sportowców. Projekt powstał z doświadczeń zawodników, trenerów, działaczy sportowych i członków zarządów klubów. Znamy Twoje potrzeby, niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, zawodnikiem, trenerem czy menedżerem. My też prowadziliśmy kiedyś drużyny i doświadczaliśmy trudności związanych ze skompletowaniem wymarzonego składu, czy rekrutacją profesjonalnego zaplecza. Część z nas z kolei była graczami i i nam też, podobnie jak Tobie, sen z powiek spędzał niepokój o przyszłość kariery. My również próbowaliśmy nawiązywać kontakty z klubami zagranicznymi. Wiemy jak trudne to jest, czasochłonne i kosztowne.

Nie chcemy Ci obiecywać oszałamiającej kariery ani przekonywać Cię o tym jak szybko dzięki nam będziesz mógł znaleźć swój wymarzony klub. Nie oferujemy Ci rozwiązania, które jednym kliknięciem myszki pomoże Ci skonstruować optymalny skład drużyny. Nie chodzi też o to żeby udowadniać Ci jak łatwo możesz nawiązać kontakty z klubami z całego świata. Chcemy zachęcić Cię do wypróbowania najnowszych narzędzi i rozwiązań technologicznych do osiągnięcia wyznaczonych przez Ciebie celów. Chcemy byś mógł sam sprawdzić jakim skutecznym narzędziem jest profesjonalny serwis specjalistyczny. Chcemy dać Ci szansę zaprezentowania siebie oraz wyszukania tych którzy zainteresują Ciebie.