09.10.2009 dniem uruchomienia serwisu VirtualSportAgent.pl

2009-10-09


Dzisiaj startuje serwis VirtualSportAgent.pl – platforma komunikacyjna dedykowana branży sportowej, która w naszym zamierzeniu ma zrewolucjonizować proces pozyskiwania zawodników i specjalistów. W praktyce natomiast  tworzy on rynek transferowy w obszarach znajdujących się do tej pory poza zainteresowaniem agentów i menedżerów sportowych. Mediacje na poziomie zawodników wartych setki tysięcy, miliony Euro są bardzo przyjemnym i niezwykle dochodowym zajęciem. Niestety pomoc w rozwoju młodych talentów oraz klubów z lig niższych niż pierwsza liga jest dla większości pośredników biznesem zbyt mało opłacalnym by zwrócić na niego uwagę.

Dzięki wprowadzonym innowacyjnym dla branży sportowej rozwiązaniom, wymiana informacji z obszaru transferów sportowych oraz kontakt pomiędzy zainteresowanymi stronami zostały uproszczone do niezbędnego minimum nakładów czasu. W skrajnych przypadkach do nawiązania przez zawodnika, trenera, czy specjalisty medycznego kontaktu z klubem wystarczy rejestracja na stronie oraz wypełnienie profilu. Ten pasywny model, mimo iż wymaga skrajnie niskiego zaangażowania, jest już wystarczający do zaprezentowania swojej osoby i umiejętności na międzynarodowej arenie. Jest to możliwe dzięki funkcjonowaniu angielskiej wersji strony internetowej oraz dzięki przesyłaniu przez właściciela serwisu VirtualSportAgent.pl informacji promocyjnych do klubów zagranicznych i społeczności sportowych. Zachęcamy jednak do bardziej aktywnego podejścia do nawiązywania kontaktów i skorzystania z możliwości zamieszczania ofert.

VirtualSportAgent.pl posiada tą niekwestionowaną przewagę na innymi środkami przekazu, że przesłane ze jego pośrednictwem informacje i oferty trafiają bezpośrednio do starannie sprecyzowanego środowiska sportowego.

Zachęcam do zapoznania się rozwiązaniami, które Wam oferujemy.

Łukasz Doliński

Właściciel serwisu VirtualSportAgent.pl